دکتر وحید علیخانزاده

پوست و مو


درمان ریزش مو توسط مزوتراپی

3 مشکل اساسی در درمان ریزش مو وجود دارد :
مشکل اول :
اینکه فقط یک داروی واقعی و موثر در کنترل درمان ریزش مو وجود دارد که داروئی است به نام فیناستراید یا پروشیا این دارو مهار کننده انزیم 5 الفاردوکتاز است که مانع تولید D.H.T میشود.

مشکل دوم :
در صورت مصرف خوراکی فیناستراید این دارو در کل بدن پخش و توزیع شده و تولید D.H.T را در کل بدن کاهش می دهد لذا در پی مصرف خوراکی دارو عوارضی همانند کاهش میل جنسی- بزرگ شدن سینه ها و ناتوانی جنسی را در پی دارد.

مشکل سوم :
این است که درمان ریزش مو یک درمان بلند مدت است که سالها به طول می انجامد در نهایت مشکل اصلی این است که نمی توان فینا ستراید به مدت طولانی به بیمار تجویز کرد.

اینجاست که مزوتراپی به کمک می اید و راهکاری مناسب را ارائه می دهد.در مزوتراپی علاوه بر فیناستراید و مواد دیگر همچون ویتامین ها و انتی اکسیدان ها و ....... که برای رشد مو لازم است توسط دستگاهی به نام گان مزوتراپی با تزریقات بسیار ریز و بدون درد مستقیما به پوست سر رسیده میشود. لذا دارو در بدن توزیع نمی شود و عوارض جنسی خود را ایجاد نمی کند.با روش مزوتراپی میتوان سالهای سال فیناستراید را به موی سر رسانید بدون اینکه شخص دچار عوارض فیناستراید شود.

نکته مهم 1: در مزوتراپی ریزش موی مردانه داروی مزوتراپی حتما بایستی حاوی فیناستراید باشد.
نکته مهم 2: مزوتراپی روشی است برای کترل ریزش مو در کسانیکه هنوز مو دارند.
نکته مهم 3 : خانمهایی که دچار ریزش موی مردانه می باشند و مزوتراپی با فیناستراید را انجام می دهند و در سن باروری هستند بایستی 3-6 ماه قبل از بارداری پزشک خود را ار تصمیم به بارداری مطلع سازند.


آدرس مطب : 1
تلفن : 1 - 1

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
آدرس وتلفن مطبمطالب ومقالاتمطالب عمومیصفحه اصلیسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگر